Een nieuwe Europese regionale maatschappij moet gevormd worden door CityJet samen te voegen met het kleine Duitse InterSky. Dit meldt het Duitse weekblad Wirtschafts Woche.
Het weekblad heeft een interview met Hans Rudolf Woerl, de topman van Intro Aviation (de koper van CityJet) en InterSky. Intro Aviation koopt CityJet van Air France-KLM. De deal moet binnenkort definitief worden. Het was onbekend wat Intro met CityJet wilde. Woerl zegt in het interview dat het doel is om een nieuwe regionale maatschappij te creeren die actief is in Europa en groot genoeg om niet ten onder te gaan aan de grote maatschappijen. Hij wil zich op de zakenreizigers richten die in de wat kleinere steden zitten en niet de grote economische centra. Woerl verwacht dat juist daar de groei zit, omdat er hele gebieden zijn die slechte verbindingen hebben doordat vluchten zich steeds meer concentreren op de grote luchthavens.
InterSky
InterSky vliegt vanaf het Zuid-Duitse Friedrichshaven naar 8 bestemmingen. Vijf Zuid-Europese bestemmingen en de Duitse steden: Berlijn, Hambug en Dusseldorf. Op sommige routes wordt een tussenstop gemaakt. Er zijn 5 vliegtuigen: drie Bomabardier Dash8 Q300’s, waar 50 passagiers in kunnen en 2 ATR-62-600’s voor 70 personen. Ze benadrukken graag hun roots:
CityJet is de nummer 1 carrier van London City Airport en vliegt door een groot deel van Europa. Het hoofdkantoor zit in Dublin. Er zijn 38 vliegtuigen (Fokker 50 en Avro RJ-85) waarmee wekelijks 480 vluchten worden uitgevoerd.
Unieke kans: win een proefles elektrisch vliegen!
Kom op 5 april langs bij E-Flight Academy op Teuge Airport en maak kans op een proefles elektrisch vliegen.
