Uit de cijfers van Heathrow over september blijkt dat het vliegveld het nog nooit zo druk heeft gehad. Er gingen 6,58 miljoen passagiers door de 5 terminals.
Passagiers
6,58 miljoen passagiers is 0,3% meer dan in september 2013. Een gemiddeld vliegtuig zat voor 81% vol, 1,1% meer dan vorig jaar. Het gemiddeld aantal stoelen in een vliegtuig bedroeg 204,8 en dat is 0,4% meer. Gemiddeld zitten er dus 165,9 mensen in een vliegtuig. Ter vergelijking: in september zaten er in een gemiddeld vliegtuig op Schiphol 130,7 mensen, ruim 20% minder.
3e hub
Heathrow is de op twee na drukste vlieghub van de wereld na Atlanta en Peking. De verwachting is dat Heathrow snel wordt ingehaald door Dubai. Ook wat betreft cargo was het een goede maand. Er werd 7,8% meer vervoerd dan in 2013.


Uddel
MBO