Over de berging van wrakstukken van de MH17 zijn afspraken gemaakt. Dat gebeurde vandaag onder leiding van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE).

©Onderzoeksraad
Het bergen van de wrakstukken is van belang voor verder onderzoek. Morgen reizen extra teamleden van de Nederlandse missie vanuit Charkov naar Donetsk voor logistieke ondersteuning. De missieleden hopen zo snel mogelijk te beginnen met de werkzaamheden, samen met de lokale hulpdiensten (SES).
Meer informatie
Het bergen van de wrakstukken gebeurt onder de verantwoordelijkheid van de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV). Die zal, zodra het kan, met meer informatie komen als de berging echt is gestart.
De veiligheidssituatie is en blijft fragiel. Elke dag wordt gekeken of het mogelijk is op de rampplek te werken.
Meer Nieuws
Al ons nieuws over de gecrashte 777 vind je hier.


Verschillend