De Scandinavische piloten van Norwegian blijven staken nu gesprekken vannacht weer op niks uitgelopen zijn.
Van overheidswege was er een mediator aangesteld, maar de partijen zijn er niet uitgekomen. Norwegian zegt dat alle binnenlandse vluchten in Zweden en Noorwegen gennuleerd zijn en ook vluchten tussen de hoofdsteden gaan niet door. Circa 20.000 passagiers zijn gedupeerd.
De mediator zegt dat beide partijen niet over hun standpunten wilden onderhandelen. Verdere mediation zou niks opleveren, zo concludeerde hij. De 650 Scandinavische piloten willen een gezamenlijk arbeidscontract met het moederbedrijf. Nu werken ze nog voor verschillende dochters met verschillende contracten.
De maatschappij heeft de twee belangenverenigingen van de piloten weer uitgenodigd voor verdere gesprekken. De staking begon een week geleden.