Philippine Airlines heeft bij Airbus definitief een firm order voor zes A350’s geplaatst. Dit schrijft ch-aviation.
Tijdens de Singapore Airshow tekenden beide partijen al een intentieverklaring voor zes toestellen en zes opties. Die order is nu definitief. De toestellen moeten in 2018 geleverd worden. De order is volgens
Directe verbindingen
De A350’s vervangen de zes A340-300’s waar Philippine nu mee vliegt. Volgens Jaime Bautista, CEO van de maatschappij, was de reikwijdte van het toestel een belangrijk gegeven. “We kunnen nu directe verbindingen blijven aanbieden op al onze grote long-haul routes”, stelde hij bij de Singapore Airshow.
Naast de directe verbindingen wil de maatschappij volgens ch-aviation ook nieuwe routes naar Europa openen. Op dit moment wordt alleen Londen bediend.