Thai Airways zet de A350-900’s later in. Volgens Airlineroute.net wordt de eerste vlucht met het toestel pas op 1 augustus uitgevoerd.
Oorspronkelijk zou de maatschappij de nieuwe Airbus al vanaf 1 juli inzetten. Waarom het toestel later wordt ingezet, is niet duidelijk. De eerste vlucht gaat naar Melbourne. Op die route wordt de Boeing 777 vervangen.
Leveringen
Thai heeft twaalf A350’s besteld, twee worden er dit jaar afgeleverd. De andere tien toestellen volgen in 2017 en 2018. De maatschappij houdt volgens de laatste berichten vast aan dit afleverschema, ondanks dat er gesprekken waren met Boeing en Airbus over het uitstellen van leveringen. Die gesprekken werden gevoerd omdat de maatschappij onvoldoende geld zou hebben om de toestellen te betalen.
Unieke kans: win een proefles elektrisch vliegen!
Kom op 5 april langs bij E-Flight Academy op Teuge Airport en maak kans op een proefles elektrisch vliegen.
