Norwegian wil vluchten binnen Groot-Brittannië gaan aanbieden als dat de groei van luchthaven Londen Gatwick helpt. Dit zei CEO Bjorn Kjos bij een bijeenkomst in Edinburgh.
De maatschappij gebruikt Londen Gatwick als transatlantische hub en is een groot voorstander van een tweede landingsbaan voor de luchthaven. Kjos beloofde eerder al de basis flink uit te breiden als er een tweede baan komt. “We kijken ook hoe we meer routes vanaf Edinburgh kunnen vliegen. Op die manier vervoeren we meer passagiers naar ons snelgroeiende netwerk op Gatwick”, zei Kjos volgens ch-aviation.
Norwegian vliegt op dit moment naar Gatwick, Edinburgh, Birmingham en Manchester. Vanaf de vier luchthavens biedt de maatschappij vluchten naar veertig bestemmingen. Vluchten binnen het Verenigd Koninkrijk zitten daar nog niet bij.