Emirates heeft de business lounge van Concourse B op Dubai International Airport vernieuwd. Luxer dan luxe uiteraard. Er is onder andere een champagnebar.
Premium
De lounge is voor alle premium klanten van de maatschappij. Er is een koffiebar opgenomen met 24 uur per dag barista’s achter de koffiemachine. Samen met Voss Water is er een Health hub waar reizigers gezond eten en drinken kunnen krijgen. Er is een selectie aan fruit en water infusions. Daarnaast zijn er gezonde sandwiches, wraps en salades.
Champagne
Minder gezond en nog luxer is de champagnelounge van Moët & Chandon. De lounge is exclusief voor Emirates ontworpen. Er zijn vier soorten champagne te krijgen, de Moët Impérial, Moët Rosé Impérial, Moët & Chandon Grand Vintage en Moët Nectar Impérial. Bij een glas champagne komt een canapé die in diverse smaken te krijgen zijn. Te denken valt aan een gerookte zalm in zeewier met wasabi mayonaise of aan jasmijnthee makarons.
Bling bling
De gasten drinken hun champagne aan een bar die ingelegd is met 2.400 gouden elementen. De hele lounge kan 1.500 mensen ontvangen en is bijna 1.000 vierkante meter groot. Naast de horeca gelegenheden is er een kinderparadijs, stiltegebieden, douches en een spa. Dit is één van de zes Emirates lounges op het vliegveld. De verbouwing kostte elf miljoen dollar. De lounge is toegankelijk voor business en first class passagiers van Emirates. Reizigers met Skywards Silver, Gold en Platinum status en Qantas Platinum en Gold leden mogen er ook in.