Aeromexico least voor langere tijd een Boeing 787-9 Dreamliner van Air Lease Corporation (ALC). Het toestel wordt in juni 2018 aan de vloot van de maatschappij toegevoegd, zo meldt ALC in een persbericht.
Het wordt de tweede Dreamliner van dit type in bruikleen voor de maatschappij. In november vorig jaar werd de eerste geleverd.
B777
Het toestel wordt vooral ingezet op vluchten tussen Mexico en Europa en tussen Mexico en Azië. Momenteel vliegt Aeromexico met een Boeing 777-200ER die terug moet naar de verhuurder.
Routenetwerk
“We zijn blij om een nieuwe Boeing 787-9 te leasen van ALC medio 2018 om ons groeiende intercontinentale routenetwerk verder te versterken,” zei Andres Conesa, CEO van AeroMexico.
AeroMexico vliegt met drie andere 787-9’s in eigen beheer. Veelbezochte bestemmingen zijn Amsterdam, Los Angeles, Madrid Barajas, New York JFK, Parijs Charles de Gaulle en Santiago.