De Boeing 747’s van Delta worden toch nog even ingezet op binnenlandse vluchten. De maatschappij pendelt sinds vrijdag met 747’s op en neer tussen Orlando en Detroit om reizigers op te halen, voordat orkaan Irma naar verwachting zondagavond aan land komt.
Laatste
Delta zet extra capaciteit in op de routes van en naar Florida, zodat mensen in het gebied de mogelijkheid hebben om te vertrekken. In totaal zijn er sinds woensdag circa 10.000 extra zitplaatsen en 41 extra vluchten van en naar Florida, de Bahama’s en het Caribisch gebied. Dit is deels mogelijk door de inzet van de Jumbojets. Delta stond twee dagen geleden nog stil bij haar laatste binnenlandse 747-vlucht, van Los Angeles naar Detroit.
Not 1, not 2, but 3 @Delta 747s in domestic service today as Hurricane #Irma evacuations continue from @MCO. https://t.co/spfWOlWUsM pic.twitter.com/l4lTeHAFV0
— Flightradar24 (@flightradar24) September 9, 2017
Geschrapt
Ook zijn er van vrijdag tot en met maandag 350 vluchten in de regio geschrapt, doordat meerdere luchthavens gesloten zijn. Verwacht wordt dat er meer vluchten in de Golfregio geannuleerd zullen worden. De meest recente planning van Delta gaat ervan uit dat maandagavond de eerste vluchten weer mogelijk zijn in het gebied.
Groter
Ook andere maatschappijen zetten grotere vliegtuigen in, zoals Boeing 767’s en 777’s, op routes waar normaal alleen 737’s vliegen. American verwacht ruim 2.200 annuleringen. De maatschappij zet 23 extra vluchten in om personen op te halen.
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!



Uddel
MBO