Van Japan naar Parijs in twee uur, misschien dat het ooit in de toekomst écht mogelijk wordt, maar nu moeten mensen het nog doen met een ‘virtual reality’ reisje.
Vlucht
Het Japanse First Airlines in Tokyo biedt bezoekers de kans om een vlucht naar Parijs, Rome, Hawaï of New York te boeken voor minder dan 50 euro. Dat de reis enkel via een ‘virtual reality’ bril gemaakt wordt mag de pret niet drukken, zo zeggen enkele deelnemers tegen Reuters.
Simulatie
De deelnemers worden echt ingecheckt en worden door stewardessen naar hun stoel gewezen waar ze hun riem vastmaken en klaar zijn om op te stijgen. Maar in plaats daarvan krijgen ze een VR-bril op hun hoofd en wordt de reis gesimuleerd. De ‘reizigers’ krijgen vliegtuigmaaltijden tijdens de ‘vlucht’.
Trip
Eenmaal het toestel ‘geland’ is kunnen de bezoekers, ook door middel van de VR-bril, vanuit hun stoel rondkijken. Via de bril worden beelden van de Eiffeltoren en het Louvre in Parijs getoond.
Ouderen
Vooral ouderen vinden hun weg naar de virtuele reismogelijkheid. Wegens hun fysieke beperkingen en de hoge kosten die een echte vlucht naar Parijs met zich meebrengt is dit een goed alternatief.
Unieke kans: win een proefles elektrisch vliegen!
Kom op 5 april langs bij E-Flight Academy op Teuge Airport en maak kans op een proefles elektrisch vliegen.
