Delta Air Lines vliegt volgend jaar vanaf Schiphol naar een tweede bestemming in de staat Florida, zo meldt Delta. De meest zuidoostelijke Amerikaanse staat wordt ook wel ‘the sunshine state’ genoemd.
Tampa
Vanuit Schiphol vliegt Delta met een Boeing 767-300ER vanaf 24 mei volgend jaar naar Tampa in de Amerikaanse staat Florida. Het wordt de tweede bestemming voor Delta die zij vanaf Schiphol in Florida aandoen, ze vliegen namelijk ook al op Orlando, zo’n 140 kilometer ten noordoosten van Tampa. Volgens Roberto Ioriatti, de vice president Transatlantic bij Delta; “bieden de twee vluchten van Delta naar Florida een handige mogelijkheid de themaparken van Orlando te combineren met de bezienswaardigheden en kustplaatsen in en rond Tampa.” Voor Delta is Tampa de elfde bestemming in de Verenigde Staten waar zij vanaf Schiphol naartoe vliegen.
Los Angeles
Naast de dagelijkse vlucht naar Tampa vliegt Delta ook vaker naar Los Angeles. Vanaf 17 juni volgend jaar wordt er in plaats van 4 keer per week, 7 keer per week naar L.A. gevlogen. De dagelijkse vlucht vanuit Schiphol wordt met een Airbus A330-300 uitgevoerd.