Het Rome Ciampino Airport werd vanmorgen gesloten wegens een brand op de luchthaven, maar is nu deels weer open, zo meldt de Italiaanse luchthaven.
Brand
Vanmorgen ontstond een brand in een opslagruimte onder een Duty Free-winkel. Die brand had de Italiaanse brandweer binnen een mum van tijd onder controle, maar door de rookontwikkeling is de terminal nog deels gesloten. In totaal lag het hele vliegveld zo’n 2 uur stil, maar beginnen de operaties langzaam weer op gang te komen. Iedereen aanwezig in de luchthaven moest buiten wachten.
Vertraging
De brand en de daaropvolgende sluiting van het vliegveld zorgden voor veel vertragingen en vlucht-annuleringen. Het Rome Ciampino vliegveld raadt reizigers contact met hun luchtvaartmaatschappij op te nemen om informatie in te winnen over de ontstane vertragingen.
Nu te bestellen: Diecast Exclusive Martinair MD-11 PH-MCP Schaalmodel (1:200)
De PH-MCP was zowel de eerste als de laatste MD-11 die in de vloot van Martinair opereerde. Via onze partner Diecast Trading kunt u dit exclusieve, kleurrijke stukje luchtvaarthistorie in huis halen!

