Icelandair breidt het winterschema uit met dagelijkse vluchten tot en met oktober op de route van en naar Brussel, zo meldt de IJslandse maatschappij.
Winter
Tot 3 november worden de vluchten dagelijks uitgevoerd, van 4 november tot en met 29 december vinden vluchten plaats op maandag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag. Vanaf 30 december tot en met 29 maart kunnen vluchten vanaf Brussel naar Keflavik worden geboekt op maandag, donderdag, vrijdag en zondag. Naar Amsterdam en Parijs zal de hele winter dagelijks vanaf Keflavik worden gevlogen.
Vluchten
Icelandair vliegt vanuit Brussel om 12:50 uur naar KeflavĆkurflugvƶllur, ook bekend als Flugstƶư Leifs EirĆkssonar en KeflavĆk International Airport. Daar komt de vlucht drie uur en een kwartier later. Icelandair gebruikt Boeing 757’s op de route tussen BelgiĆ« en IJsland.