De Londense luchthavens Heathrow en Gatwick hebben last van vertragingen door een technisch probleem bij de luchtverkeersleiding in de verkeerstoren van Stanswick, zo meldt de National Air Traffic Services (NATS).
Technisch probleem
De verkeerstoren in Stanswick, die het verkeer voor het zuiden van Engeland regelt, ervaart een technisch probleem. NATS meldt dat zich een probleem in het systeem bevindt dat tot vluchtrestricties leidt. ‘We doen er alles aan om het probleem zo snel mogelijk op te lossen’, aldus NATS.
Vakantie
Het technisch probleem komt op een ongunstig moment nu er veel mensen op vakantie gaan of terugkomen. De zomervakantie is ook in Engeland in volle gang, met alle drukte op de vliegvelden van dien.
Staking
Dit weekend stond er in eerste instantie een staking gepland, waardoor het vliegveld potentieel helemaal platgelegd kon worden. Die staking is echter op het laatste moment afgeblazen omdat de luchthaven met een nieuw loonsbod over de brug kwam.
De nieuwe Bose A30-pilotenheadset: beter dan ooit?
Bestel nu in de webshop van Bose Aviation!

