Begin deze eeuw kreeg Schiphol een bezoek van een oude bekende: een Lockheed Constellation van de KLM. De onderstaande video toont de start (0:55), het opstijgen (3:05) en het landen (4:32) van het klassieke toestel op het moderne Schiphol.
Lelystad
Tegenwoordig bevindt deze ‘Connie’ zich in luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad. In 2002 kwam het toestel vanuit Amerika naar Nederland. Oorspronkelijk was het doel om de Constellation vliegwaardig te houden. Door problemen met de motoren, in combinatie met financiele problemen heeft het toestel sinds 2004 niet meer gevlogen. De Constellation maakt nu deel uit van de ‘binnencollectie’ van het Aviodrome.
SimFlying gaat crowdfunden! Doe je mee?
Investeer in de nieuwe B737NG-simulator van SimFlying!
Je kan SimFlying helpen door mee te investeren via de gelanceerde crowdfundingcampagne. Leen geld en ontvang het binnen 5 jaar terug met mooie kortingen, of koop alvast een tegoedbon voor de nieuwe simulator.