Germanwings en Eurowings Europe houden tijdelijk alle toestellen aan de grond. Beide maatschappijen voeren normaliter vluchten uit voor Eurowings.
Eurowings
Eurowings blijft nog wel enkele vluchten uitvoeren, maar heeft tevens bekend gemaakt het vliegschema verder op de schop te nemen. De capaciteit wordt teruggebracht tot ongeveer tien procent van de eerdere capaciteit.
Repatriëring
Het vluchtschema voor de komende periode zal voornamelijk vluchten bevatten voor de belangrijkste vakantiebestemmingen om reizigers te repatriëren. Eurowings heeft de afgelopen weken ongeveer twintigduizend passagiers thuis gebracht met meer dan honderd vluchten.
Een uniek stukje luchtvaartgeschiedenis!
Dertig jaar lang vloog de PH-BFG in het KLM-blauw de wereld over. In 2019 ging ze met pensioen, maar nu is ze voor eventjes terug 💙✈️ Bestellen kan via de webshop van Up in the Sky
