Het grootste deel van de lezers van Up wil als eerste weer op reis naar een Europese bestemming, zo blijkt uit een peiling. Ook Azië is populair.
Peiling
Europese bestemmingen zijn, zoals gezegd, het populairst. Maar liefst 39 procent van de lezers geeft aan het liefst binnen Europa op reis te gaan zodra dat weer kan. Ook Azië blijkt met 22,5 procent populair. Noord-Amerika volgt met bijna 16 procent. Zuid-Amerika blijkt verreweg het minst favoriet; het continent, waar het coronavirus momenteel nog flink om zich heen grijpt, haalde tien procent van de stemmen.


Een uniek stukje luchtvaartgeschiedenis!
Dertig jaar lang vloog de PH-BFG in het KLM-blauw de wereld over. In 2019 ging ze met pensioen, maar nu is ze voor eventjes terug 💙✈️ Bestellen kan via de webshop van Up in the Sky
