TUI fly heeft vanochtend haar vijfde 737 MAX in ontvangst mogen nemen. Hiermee is de vlootvernieuwing voor de Europese markt compleet voor de Nederlandse maatschappij.
Het vijfde toestel, de PH-TFU, landde vanochtend vroeg op Schiphol. Het toestel heeft de naam ‘Hurghada’ gekregen. Alle andere vier MAX-toestellen zijn ook vernoemd naar bestemmingen van TUI. De zuinigere MAX vervangt de verouderde Boeing 737-800 bij TUI. En dit is dan ook meteen het voornaamste verschil. Qua uiterlijk verschillen de MAX en de 737-800 namelijk niet zo veel. Het voornaamste voordeel zit hem in het geluid en de zuinigheid. Zo verbruikt de MAX ongeveer 15% minder brandstof dan haar oudere broertje en is de MAX zo een 40% stiller. De 737 MAX is bestemd voor het Europese netwerk.
Bekijk hieronder het vluchttraject van de PH-TFU:


SimFlying gaat crowdfunden! Doe je mee?
Investeer in de nieuwe B737NG-simulator van SimFlying!
Je kan SimFlying helpen door mee te investeren via de gelanceerde crowdfundingcampagne. Leen geld en ontvang het binnen 5 jaar terug met mooie kortingen, of koop alvast een tegoedbon voor de nieuwe simulator.