Ryanair opent een nieuwe basis op het Portugese Madeira.
Dit zomerseizoen zal Ryanair vanaf Madeira meer dan tachtig vluchten per week naar tien Europese bestemmingen uitvoeren. De maatschappij stationeert twee Boeing 737’s op het eiland, die rechtstreeks naar Dublin, Londen, Parijs, Milaan, Manchester, Brussel, Marseille, Lissabon, Porto en Neurenberg zullen vliegen.
Met het openen van de nieuwe basis wil de maatschappij het toerisme op Madeira stimuleren en de binnenlandse verbindingen met Portugal verbeteren. “Ryanair zet zich in voor het herstel van het toerisme in Portugal, na twee zomers die door de pandemie getroffen werden”, vertelt Ryanair-topman Eddie Wilson. “Dankzij deze investering zullen er zestig banen worden gecreëerd op de luchthaven van Madeira en meer dan 500 indirecte banen in de toerismesector van de regio.” Vanuit de Portugese toerismesector wordt enthousiast gereageerd op de komst van Ryanair.
Een aantal weken geleden voerde de maatschappij al een eerste vlucht uit naar Madeira, dat bekend staat om haar mooie doch ingewikkelde aanvliegroute.