Feyenoord is gisterenmiddag vanaf Rotterdam The Hague Airport vertrokken richting Oostenrijk. Daar beleggen de Rotterdammers een trainingskamp in voorbereiding op het nieuwe seizoen.
De selectie, die vaker vanaf de Zuid-Hollandse luchthaven vliegt, stapte aan boord van een CRJ-900 met registratie OY-MIT. De machine landde gisterenochtend vanuit Praag. Rond de klok van 15:00 uur vertrok het team van Arne Slot naar Salzburg. Via Utrecht zette het de route richting Oostenrijk voort om één uur en tien minuten later te landen.
Het toestel wordt sinds augustus 2021 geëxploiteerd door het Deense Global Reach Aviation. De maatschappij beschikt over twee toestellen die plaats bieden aan 48 en 78 reizigers. Het bedrijf, gevestigd in Billund, voert charters uit voor overheden, ad-hoc-aanvragen en sportteams. De OY-MIT vliegt voornamelijk binnen Europa. Voor de tijd bij Global Reach Aviation kwam de machine uit voor Lufthansa. De Duitse luchtvaartmaatschappij trok de CRJ-900 in juli 2006 aan en stond te boek als Lufthansa CityLine.

Feyenoord oefent tegen TSG 1899 Hoffenheim
Feyenoord stapte met de 27-koppige selectie de CRJ-900 in. Twee namen ontbreken in de selectie van Slot: Gernot Trauner is herstellende van een blessure, terwijl Santiago Gimenez met Mexico de finale van de Gold Cup tegen Panama speelde. Hij viel vijf minuten voor tijd in en besliste uiteindelijk de wedstrijd (1-0). Op trainingskamp speelt Feyenoord één oefenwedstrijd tegen het Duitse TSG 1899 Hoffenheim. In de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen troffen de Rotterdammers al PEC Zwolle (3-1-winst), Club Brugge (2-0-winst) en Union Sint-Gillis (0-0). Aanstaande zaterdag vliegt de landskampioen terug naar Nederland. Daarna oefent de ploeg van Slot nog tegen Villarreal (27 juli) en Benfica (30 juli). 4 augustus speelt Feyenoord voor de Johan Cruijff Schaal tegen PSV.
Unieke kans: win een proefles elektrisch vliegen!
Kom op 5 april langs bij E-Flight Academy op Teuge Airport en maak kans op een proefles elektrisch vliegen.
