De allereerste vlucht van easyJet van Schiphol naar Rovaniemi in Fins Laplan is donderdagochtend vertrokken. Aan boord ging onder meer een zak met brieven van Nederlandse kinderen aan de Kerstman mee.
Van 14 december tot en met 11 januari 2024 vliegt easyJet eenmaal per week tussen Schiphol en Fins Lapland. Ook vanuit andere Europese luchthavens vliegt de airline tijdelijk vaker naar Rovaniemi, die wereldwijd bekendstaat als de thuisbasis van de Kerstman. ‘Met de toevoeging van Rovaniemi aan ons netwerk vanaf Schiphol, bieden we reizigers vanuit Nederland deze winter een unieke bestemming aan’, aldus William Vet van easyJet Nederland. De eerste passagiers vanaf Schiphol werden donderdagochtend voor vertrek verrast met een in Kerstsfeer versierde gate en goodies.
Verder start de maatschappij ook met een speciale bezorgdienst voor brieven die aan de Kerstman geadresseerd zijn. Een speciale ‘Letters to Santa’-brievenbus stond de laatste tijd op onder meer op Schiphol, Londen Gatwick, Parijs en Milaan. Hier kon de crew namens kinderen brieven achterlaten aan de Kerstman. Aan boord van de eerste vlucht ging donderdag een eerste zak met brieven mee, die de crew persoonlijk bij de Kerstman in Santa Claus Village zal bezorgen.
Unieke kans: win een proefles elektrisch vliegen!
Kom op 5 april langs bij E-Flight Academy op Teuge Airport en maak kans op een proefles elektrisch vliegen.
