Grote personeelstekorten zorgen voor lange wachtrijen bij de bagagebanden op Rotterdam The Hague Airport. Reizigers stonden zondag soms urenlang te wachten.
De luchthaven nabij Rotterdam heeft bevestigd dat er problemen zijn. ‘Dat heeft te maken een personeelstekort’, legt een woordvoerder uit aan Rijnmond. ‘Inmiddels komt de bagage-afhandeling langzaamaan op gang en zijn de problemen hopelijk snel verholpen.’ Wanneer de problemen precies opgelost zullen zijn, is nog onbekend. ‘Dat is lastig te zeggen, we hebben te maken met ziekte.’
Volgens de laatste berichten gaat het om enkele honderden passagiers die van meerdere vluchten komen. Sommigen stonden zelfs meer dan twee uur op hun bagage te wachten. Ook enkele vluchten vanaf de luchthaven hebben vertraging opgelopen. Of dat te wijten valt aan de problemen rondom het personeel, is niet bekend.
Het is nog onbekend of de problemen inmiddels opgelost zijn.