Transavia France gaat een deel van de vluchten van de Nederlandse tak van Transavia overnemen. Het gaat om vluchten tussen Brussel en het Franse Montpellier.
Vorige week werd bekend dat Transavia een stuk minder gaat vliegen vanaf Brussel. De precieze toedracht hiervan werd niet bekendgemaakt maar het zou volgens geruchten gaan om capaciteitsproblemen bij de Nederlandse tak van de dochteronderneming van Air France-KLM. Er werd wel direct aangegeven dat Brussel niet geheel afgestoten zou worden als basis.
Het Franse zusterbedrijf springt nu in het ontstane gat en gaat aankomende zomer, tussen 10 april en 7 september 2025, van Brussel naar Montpellier vliegen. De vluchten zullen telkens in de voormiddag op donderdag en zondag Transavia France heeft standaard toestellen gestationeerd staan op Montpellier maar het is de eerste keer dat het bedrijf op Brussel gaat vliegen vanuit de Zuid-Franse Languedoc.
Voor het zomerseizoen kunnen bij de Nederlandse Transavia vooralsnog alleen tickets voor twee van de oorspronkelijke twaalf bestemmingen vanaf Brussel geboekt worden; Alicante en Málaga. Of dit zo blijft is nog onduidelijk.