Air France is een van de laatste grote luchtvaartmaatschappijen die aankondigt dat ze geen primaten -aapachtigen- meer zal vervoeren voor onderzoeksdoeleinden. Bestaande contacten worden uitgediend en er worden geen nieuwe meer afgesloten.
Air France heeft aangekondigd dat het geen primaten meer zal vervoeren voor dierproeven en onderzoek zodra huidige contracten daarvan aflopen. Het lid van de SkyTeam Alliance is een van de laatst overgebleven belangrijke luchtvaartmaatschappijen die de dieren nog vervoert. Decennia lang wordt door dierenrechtenorganisaties campagne gevoerd om maatschappijen, waaronder Air France, met het vervoer te laten stoppen.
De aankondiging kwam in de vorm van een reactie van Air France op een inmiddels verwijderde tweet op Twitter, waarin werd bevestigd dat de luchtvaartmaatschappij besloot te stoppen met het vervoer van primaten in lijn met haar streven maatschappelijk verantwoord te ondernemen. De luchtvaartmaatschappij zal echter haar bestaande contractuele verplichtingen jegens onderzoeksorganisaties blijven nakomen tot hun vervaldatum.
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!



Verschillend
VWO