Heathrow en bedrijven die op de luchthaven gevestigd zijn willen dit jaar 516 stageplaatsen creëren. Dat zei de luchthaven tijdens de Nationale Stageweek in Engeland.
De Londense luchthaven Heathrow en 31 bedrijven die op de luchthaven gevestigd zijn hebben beloofd om 516 stagiairs te trainen in 2017. Vorig jaar werden er 455 stagiairs opgeleid.
Fris
“Met 76 duizend mensen op Heathrow zijn stagiairs een belangrijk onderdeel. Zij brengen frisse ideeën en bedenken innovatieve manieren om onze passagiers van goede service te voorzien. Doordat we beloven om 516 stageplaatsen vrij te maken sturen we een heldere boodschap dat er voor iedereen een plaats is op het vliegveld”, zegt Paula Stannett, Chief People Officer bij Heathrow.
Academy
De Heathrow Employment & Skills academy is in 2004 gestart en heeft tot nu toe 5874 mensen opgeleid, waarvan 1632 studenten stage mochten lopen op de luchthaven.

Uddel
MBO