Op Kiev Airport is vanmorgen een Boeing 737 van Ukraine International met Feyenoordsupporters op een vrachtwagen gebotst, zo meldt het AD. Niemand raakte bij het ongeval gewond.
Wedstrijd
Volgens supporter Lennard Montizaan was de cabin crew net gestart met de veiligheidsprocedure toen zij door een flinke klap omvielen. “We dachten eerst dat de piloot remde voor een vogel of zoiets, maar hij bleek tegen een vrachtwagen te zijn gebotst”. De supporters van de Rotterdamse voetbalclub zouden met Ukraine International vanuit Kiev naar Charkov vliegen om morgenavond de wedstrijd Shakhtar Donetsk – Feyenoord bij te wonen.
Beschadigd
Volgens de Feyenoordsupporter is de vleugel van de Boeing 737 beschadigd. Alle passagiers zijn met een bus teruggebracht naar de terminal. “Nu is het afwachten. Desnoods gaan we met een taxi of trein naar Charkov. Bij de wedstrijd zijn we sowieso. Al met al nu alweer een legendarische reis”, aldus Montizaan.
Onderweg naar Kharkiv maar klein probleempje op Kiev AirPort. Gevalletje even Apeldoorn bellen! #feysha #Awaydays #Feyenoord pic.twitter.com/MBnC4B5yL0
— FSV De Feijenoorder (@DeFeijenoorder) 31 oktober 2017
Ukraine International B737 right wing hit catering truck whilst taxiing from its parking stand at Kiev-Borispol Airport https://t.co/mvuAaj3rGx pic.twitter.com/NNu10RGkKU
— JACDEC (@JacdecNew) 31 oktober 2017
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!



Verschillend