Transavia Nederland heeft donderdag een nieuwe route geopend van Rotterdam naar Edinburgh, de hoofdstad van Schotland. Voor de Nederlandse Transavia is Edinburgh de enige bestemming in het Verenigd Koninkrijk. Edinburgh zal vier keer per week aangevlogen worden: op maandag, donderdag, vrijdag en zondag.
Vlucht
De vlucht, die werd uitgevoerd met een Boeing 737-800, werd feestelijk onthaald in Schotland. Passagiers werden bij het uitstappen begroet met doedelzakmuziek gevolgd door de officiële opening van de route door de captain.
Frankrijk
Transavia France vliegt al langer op Edinburgh, vanuit Parijs Orly. De Nederlandse Transavia is ook niet onbekend in het Verenigd Koninkrijk. Transavia heeft over de jaren op verschillende bestemmingen, waaronder Londen, gevlogen.






Verschillend
VWO