In Amsterdam vindt vandaag de jaarlijkse Pride plaats. Ook vanuit de luchtvaart wordt er aandacht gegeven aan het thema diversiteit.

In de botenparade door de Amsterdamse grachten vaart onder andere een luchtvaartboot mee. Met de boot willen Schiphol, Transavia, I-sec, Vebego, Arcadis, Cargill en de luchthavens van Rotterdam, Eindhoven en Lelysttad duidelijk maken dat iedereen welkom is in de luchtvaartwereld.
KLM
Ook bij KLM maakt geaardheid niet uit. De maatschappij deelde zaterdagochtend onderstaand plaatje via social media.

Buitenland
De Pride vindt vandaag ook in andere steden in de wereld plaats. Ook daar wordt vanuit de luchtvaartwereld aandacht aan gegeven, zoals in het Engelse Brighton; daar doet luchthavenpersoneel van Londen Gatwick mee in een parade.
The @PrideBrighton parade is underway and our bus is leading the way, joined by staff, airlines and partners 🏳️🌈 #BrightonPride2017 pic.twitter.com/lybTEU5Etl
— Gatwick Airport LGW (@Gatwick_Airport) August 5, 2017



Uddel
MBO