Vanmorgen is de eerste A350-900 van Malaysia Airlines de spuithal uitgerold. De hagelnieuwe Airbus was in Toulouse voor het eerst te zien.
Vervanging
De nationale airline van Maleisië heeft in totaal zes A350’s in bestelling staan. De eerste wordt in november geleverd en zal na een aantal trainingsmaanden worden gebruikt voor de route tussen Kuala Lumpur en Londen. Op deze manier worden de bestaande A380’s vervangen.
Londen
Het plan is om in januari 2018 de eerste van de twee dagelijkse vluchten naar Londen met de A350 te opereren. In maart vervangt de A350 de tweede dagelijkse A380-vlucht.
Hieronder de foto’s
First #Airbus #A350 Malaysia Airlines cn 159 9M-MAB #Avgeek #Toulouse pic.twitter.com/laM2r9AoCG
— Aviation Toulouse (@Frenchpainter) September 6, 2017
Our first ever A350 XWB in #MalaysiaAirlines' colours underway in Toulouse. We're expecting it by end November! Photo credit: A. Tchaikovski pic.twitter.com/xMsaCtHw6Y
— Malaysia Airlines (@MAS) September 6, 2017

Uddel
MBO