Emirates heeft zojuist bekendgemaakt dat Brussel en Genève de eerste routes zijn waarop de Boeing 777’s met de nieuwe first class worden ingezet. Vanaf 1 december kunnen deze steden de toestellen dagelijks verwelkomen.
Bij Brussel gaat het om vlucht EK183, met vertrek uit Dubai om 08:20 en aankomst in Brussel om 12:45. De terugvlucht, EK184, vertrekt uit de Belgische hoofdstad om 14:35 en komt om 00:15 aan.
Veel luxer
De nieuwe first class in de Boeing 777-300ER moet nog onthuld worden. Dat zal Emirates op 12 november doen op de Dubai Air Show. Naar verwachting wordt de first class veel luxer, met een 1-1-1 opstelling en slechts zes stoelen.
Emirates belooft ook veranderingen in business en economyclass, al zullen die minder groot zijn dan in de meest luxe klasse.

Verschillend