Bij de aanslagen op de luchthaven van Brussel zijn dinsdag drie Nederlanders omgekomen. Dit heeft minister Bert Koenders van Buitenlandse Zaken bekendgemaakt.
De drie, een broer en een zus die in de Verenigde Staten wonen en een vrouw uit Deventer, werden sinds dinsdag vermist. Van de broer en zus uit de Verenigde Staten was duidelijk dat zij net op de luchthaven waren toen de terroristen zichzelf opbliezen.
Bij de aanslagen kwamen in totaal 34 mensen om het leven. Veertien doden vielen op Zaventem, de andere twintig kwamen om bij een aanslag op een metrostation.
#Koenders bevestigt overlijden 3 Nederlanders na aanslagen #Brussel. 'Ik wens de nabestaanden veel sterkte met dit verschrikkelijke verlies'
— Ministerie van Buitenlandse Zaken (@MinBZ) March 25, 2016


Uddel
MBO