Malaysia Airlines maakt bekend twee extra A350-900’s te leasen bij Air Lease Corporation.
De A350-900’s worden voor twaalf jaar geleast. MAB verzilvert hiermee de opties die vorig jaar genomen zijn bij een contract van vier A350’s van ALC. Het gaat om nieuwe toestellen die in 2018 naar Kuala Lumpur zullen gaan.
Kritische grootte
De twee extra A350’s zijn volgens de vertrekkende CEO Mueller nodig om een kritische vlootgrootte te krijgen. Er zijn nu voldoende toestellen om flexibel te kunnen zijn met onderhoud en netwerkuitbreiding. Mueller lijkt een voorschot te nemen op het vervangen van de A380’s (nu op de route naar Londen ingezet) door de A350’s: “…with the aircraft able to operate non-stop from Kuala Lumpur to London and throughout Asia.”
Verder zegt de CEO dat de innovatieve toestellen voor een verhoogde passagierservaring zorgen. In het vierde kwartaal 2017 zal de eerste A350 van de zes die nu in bestelling staan worden geleverd. De laatste komt eind 2018.
De A350’s worden het nieuwe vlaggeschip van MAB, aan boord komt de vernieuwde business class die de maatschappij onlangs heeft gepresenteerd.
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!


Verschillend
VWO