Air France heeft een nieuwe aanwinst voor de vloot ontvangen, het gaat niet om een nieuw vliegtuig, maar om twee pushback trucks.
France
De Franse luchtvaartmaatschappij laat in onderstaande video zien hoe de nieuwe pushback trucks, ook wel ’tugs’ genoemd, aankomen op locatie. De voertuigen, gemaakt in Frankrijk, zijn efficiënter en milieuvriendelijker in gebruik. Ook bieden ze meer veiligheid en zijn comfortabeler voor de bestuurders.
Power
De pushback trucks hebben een vermogen van 390 PK en kunnen vliegtuigen tot 380 ton voortslepen. Hoe dat eruit ziet wordt in onderstaande video getoond.
Another fleet modernization is currently underway… and for once it doesn’t fly ? More powerful, more comfortable & eco-friendly… welcome to our newest #MadeInFrance pushback tugs! pic.twitter.com/CvxXQ8qrpE
— Air France Newsroom (@AFnewsroom) 16 januari 2018



Verschillend