Dan Csont is vanaf 12 december de nieuwe Vice President Merkmanagement bij Delta Air Lines. Hij is in deze functie verantwoordelijk voor de productontwikkeling en klantervaringprogramma’s, brand design en marketingprogramma’s.
“Dan heeft veel ervaring in het combineren van innovatie, merkstrategie en strategische marketing”, zegt Tim Mapes, Senior Vice President en Chief Marketing Officer. “Dan’s leiderschap zal Delta’s voortdurende inspanningen om het merk internationaal uit te breiden versterken.”
Csont werkte hiervoor bij TE Connectivity als Global Chief Marketing Officer. Daar leidde hij een team over tien landen om digitale strategieën te ontwikkelen en uit te voeren en om het merk te versterken.
Hij zal het Delta Marketing team in Atlanta gaan leiden op aspecten als product design, innovatie, creativiteit en specifieke design elementen.


Verschillend
VWO