De inaugurele vlucht tussen Los Angeles en Singapore van Singapore Airlines moest vrijdag een U-turn maken nadat er een probleem was met de motoroliemeters.
U-turn
Vlucht SQ37 vertrok om 23.24 uur (lokale tijd) vanuit Los Angeles en landde twee uur later weer op dezelfde luchthaven. Boven de Grote Oceaan keerde het vliegtuig om.
Error
“Na 40 minuten besloot de bemanning om te keren vanwege een error bij de motoroliemeters”, zegt een woordvoerder tegen The Straits Times. Na de landing werd het vliegtuig gecontroleerd en weer bruikbaar verklaard. Zaterdag kon het toestel om 4.41 uur ’s nachts weer vertrekken.
Nieuwe A350
Op de route tussen Los Angeles en Singapore wordt gebruik gemaakt van de nieuwe Airbus A350-900 Ultra Long Range. Singapore Airlines is de eerste maatschappij die dit vliegtuig gebruikt. In juli werd de route aangekondigd, als onderdeel van de plannen om de service in Amerika uit te breiden.
Frequentie
Vanaf vrijdag 9 november moet de route dagelijks worden uitgevoerd. Dan wordt er een tweede A350 toegevoegd. Drie extra vluchten moeten vanaf 7 december worden toegevoegd, waardoor het aantal non-stop vluchten tussen Singapore en LA op tien komt te staan.
#SQ37, the relaunch of non-stop LAX-SIN service by Singapore Airlines with the A350ULR is back in the air. The first attempt returned to LAX last night with an engine issue.
Live: https://t.co/aDudp42fXl
?https://t.co/Y8tDDHnNQr pic.twitter.com/YCObOqY9HN
— Flightradar24 (@flightradar24) 3 november 2018
Nu op voorraad: Transavia's Retro A321neo!🤩
Bestel nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!



Verschillend
VWO