De Ierse low-costvlieger Ryanair heeft een nieuwe route gelanceerd. Vanaf maart volgend jaar gaat er twee keer per week een vlucht van Londen Stansted naar Rimini, zo meldt de luchtvaartmaatschappij.
Route
De route zal in het voorjaar van 2018 tweemaal per week passagiers van de luchthaven van Londen Stansted naar het ‘Aeroporto di Rimini – San Marino Federico Fellini’ vliegveld in Italië vliegen. Het vliegveld dat vijf kilometer ten zuidoosten van Rimini ligt en zestien kilometer van San Marino, is een belangrijke luchthaven voor de toeristische kust en de Adriatische zee.
Boeing
De nieuwe route naar Rimini wordt met een Boeing 737-800 gevlogen. Het toestel biedt plaats aan 189 personen en heeft een kruissnelheid van 850 kilometer per uur. Het vliegtuig kan een afstand van 5950 kilometer afleggen op een volle tank.
Vloot
De Ierse luchtvaartmaatschappij vliegt enkel met Boeing 737-800’s, de vloot bestaat dan ook uit 400 van deze toestellen. Ryanair heeft bestellingen uitstaan voor 115 nieuwe 737’s en 110 Boeing 737 MAX200’s. Met deze uitbreiding wil de maatschappij in 2024 een vloot van 585 toestellen hebben.

Verschillend