Een toestel van Air France is vannacht uitgeweken naar Montreal nadat er een dreigtelefoontje binnenkwam. Vlucht 83 kon na onderzoek weer verder naar Parijs.
Het toestel was onderweg vanuit San Francisco naar Parijs en boog boven Canada af naar de luchthaven van Montreal.
Volgens diverse media moesten de passagiers het toestel verlaten en werd de 777-300ER door de politie doorzocht. Uiteindelijk werd er niets gevonden. Welk dreigement er geuit werd, is niet duidelijk.
Een woordvoerder van Air France laat aan CNN weten dat er 231 passagiers en vijftien crewleden aan boord van het toestel zijn. In november kregen diverse maatschappijen te maken met valse bommeldingen na de aanslagen in Parijs.
After a full security search, false alert confirmed by local authorities following an anonymous threat #AF083 December 8th.
— Air France Newsroom (@AFnewsroom) December 8, 2015
Nu op voorraad: Transavia's Retro A321neo!🤩
Bestel nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!


Verschillend
VWO