De piloten van Delta Air Lines, vertegenwoordigd door de Air Line Pilots Association (ALPA), zeggen dat zij vrijdag een akkoord hebben bereikt met het Delta management over een nieuwe CAO.
Nog niet definitief
De overeenkomst is nog niet definitief. Eerst moeten de vakbondleiders nog goedkeuring geven voordat de piloten over de voorlopige overeenkomst kunnen stemmen. Ongeveer 65% van de piloten stemde in juli 2015 tegen de voorgestelde overeenkomst. Sindsdien is er ondersteuning van het National Mediation Board.
Brief
John Malone, voorzitter van de Delta Master Executive Council (MEC) schreef in een brief aan de piloten: “Deze nieuwe CAO beloont de pilotengroep die elke dag zorgt voor het financiële succes van Delta. De overeenkomst is tot stand gekomen met hulp van de piloten en de ALPA bemiddelaars, alsmede dankzij het managementteam van Delta Air Lines. We zijn het National Mediation Board zeer dankbaar voor hun ondersteuning.”

Verschillend
VWO