Austrian Airlines overweegt een derde bestemming in Iran toe te voegen.
De Lufthansadochter is al de Europese maatschappij met de meeste bestemmingen in Iran. Waar andere maatschappijen alleen op Teheran vliegen, verbindt Austrian Wenen ook met Isfahan.
Shiraz
Volgens Iraanse luchtvaartnieuwssite Aviation Iran zijn Lufthansa mensen in Shiraz geweest om de mogelijkheden te bekijken. Het vliegveld is geïnspecteerd en er is met hotel gepraat. De delegatie zou tegen Aviation Iran hebben gezegd de stad snel in het routenetwerk op te willen nemen, mogelijk nog voor de ingang van het zomerseizoen in maart 2017.
Austrian vliegt vanaf Wenen vier keer per week op Teheran en drie keer per week naar Ishafan. Deze laatste krijgt met ingang van het zomerseizoen een extra vlucht per week. Beide bestemmingen worden met een A319 aangevlogen. Lufthansa vliegt tien keer per week op Teheran vanuit München en Frankfurt.
In Shiraz wonen anderhalf miljoen mensen en ligt in het zuiden van het Iran. Het is het economische centrum van het zuiden. De luchthaven is in 2005 geheel verbouwd. Isfahan is ook een grote stad met 1,8 miljoen inwoners. Het ligt tussen Shiraz en Teheran in.



Verschillend
VWO