AirBaltic heeft haar derde Bombardier CS300 in ontvangst genomen. De Letse maatschappij heeft in totaal 20 vliegtuigen van het type besteld.
De CS300 moet airBaltic helpen aan een vergroting van de capaciteit. Voor 2017 neemt het aantal routes met dertien toe, een stijging van 15 procent in de ticketverkoop wordt verwacht.
Riga
Het vliegtuig met registratie YL-CSC kwam op zaterdag 1 april aan in Riga, na een vlucht van bijna 7,5 uur vanuit de fabriek in Canada, een afstand van 6.400 kilometer.
Bestemmingen
De CS300 vliegt op de belangrijkste routes van airBaltic, onder andere naar Amsterdam. Het vliegtuig zal naar alle waarschijnlijkheid ook op Schiphol te zien zijn. Andere bestemmingen zijn München, Frankfurt, Barcelona en Rome.
Groei
AirBaltic groeit door. Ondanks tegenvallende winstresultaten over 2017 steeg het aantal passagiers en bestemmingen.
Nu op voorraad: Transavia's Retro A321neo!🤩
Bestel nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!



Verschillend
VWO