Etihad zal vanaf september de capaciteit op haar vluchten van en naar Schiphol uitbreiden. De maatschappij vervangt de Airbus A330-200 door de grotere Boeing 787-9.
Met ingang van 1 september vliegt Etihad het hele jaar door met de Dreamliner naar Amsterdam. Dat gebeurt op maandag, woensdag, vrijdag en in het weekend. Op dinsdag en donderdag blijft de A330.
De Arabische maatschappij maakte al eerder bekend tijdelijk in juni met de Boeing 787-9 naar Schiphol te komen, om zo de groeiende vraag naar tickets op te vangen.
Nieuwste
De Dreamliner biedt de nieuwste economy- en businessclass-producten van Etihad. Bovendien is het toestel stiller, milieuvriendelijker en is de luchtdruk in de cabine hoger.
De 787-9 heeft plaats voor 299 passagiers, ruim tien procent meer dan de A330-200. In totaal biedt Etihad vanaf september 370 stoelen extra aan op vluchten tussen Amsterdam en Abu Dhabi.


Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!


Uddel
MBO