Een afgedankte Boeing 737-200 is vannacht vanuit Duitsland over de weg naar Hoofddorp vervoerd. Het toestel is bestemd voor het ROC van Amsterdam, dat in Hoofddorp een opleiding vliegtuigtechniek aanbiedt.
Het toestel van een onbekende maatschappij, is in delen overgebracht. Vorige week arriveerden onder andere de vleugels van het toestel. De romp was vannacht aan de beurt en werd op een grote dieplader vervoerd. Daarvoor moesten in Hoofddorp wel een paar paaltjes uit de grond gehaald worden. De NOS heeft beelden van de operatie. De 737 wordt als oefenobject gebruikt bij de opleiding vliegtuigtechniek. De registratie is inmiddels veranderd in het toepasselijke PH-ROC.
Een paar maanden geleden vond ook al een kleiner vliegtuigtransport plaats. Toen werd een Metroliner vanaf Schiphol-Oost naar Aalsmeer vervoerd.
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!


Verschillend