Lufthansa zet in november een Boeing 747-400 in op de route tussen Frankfurt en Berlijn Tegel. Op meer dan 60 vluchten vervangt het type de kleinere Airbus A320. Volgens Lufthansa is er een uitzonderlijk grote vraag naar zitplaatsen in de periode.
Jumbojet
Normaal vliegt de maatschappij alleen met de Jumbojet op drukke long-haul routes. Ook is het type een bijzondere verschijning in Berlijn. Een van de laatste keren dat een 747 van Lufthansa in de hoofdstad landde was in 2014, toen het Duitse nationale voetbalteam na het WK in Brazilië thuiskwam. Volgens de maatschappij waren er ook operationele redenen om de 747 in te roosteren op de binnenlandse verbinding.
Capaciteit
De capaciteit is in de periode flink hoger dan momenteel. Op een A320-vlucht vliegen maximaal tussen de 138 en 200 passagiers mee. In de 747 passen 304 passagiers in de economyclass plus 67 in de businessclass. Op 1 november wordt het toestel voor het eerst ingezet op de route.
De vluchten tussen Frankfurt en Berlijn duren ongeveer een uur.
Nu te bestellen: Transavia's Retro A321neo!🤩
Pre-order nu in de nieuwe webshop! Let op: limited edition, dus wees er snel bij!


Verschillend
VWO