In de Boeing fabriek in North Charleston is gisteren de eerste 787-10 Dreamliner voor Singapore Airlines getoond. In de eerste helft van 2018 wordt het toestel geleverd, aldus Boeing.
Relatie
Singapore Airlines heeft 30 toestellen besteld en een optie genomen op nog negentien 787-10 Dreamliners. Het nieuwe toestel is niet de eerste Boeing die opgenomen wordt in de vloot van Singapore Airlines. De maatschappij vliegt op dit moment al met de 777-200ER en de 777-300ER, in totaal 53 toestellen en daarnaast nog zeven 747-400F vrachtvliegtuigen. De Boeing 787-10 Dreamliner wordt in de komende tijd beschilderd en worden de systemen, het tanken en de motoren getest.
Dinesh Keskar, de senior vice president van Boeings verkoopgebied Azië en India: “Boeing is enthousiast dat we de eerste 787-10 Dreamliner voor Singapore Airlines hebben gemaakt. Met zijn fantastische efficiëntie en grotere capaciteit zal de 787-10 een belangrijk deel uitmaken voor de toekomst van de vloot van Singapore Airlines.”



Verschillend