Delta Air Lines vliegt studenten van de Marjory Stoneman Douglas High School gratis naar Washington om mee te doen aan de ‘march for our lives’. Dat meldt persbureau Associated Press (AP).
Protesten
Er gaan drie vluchten naar de stad. Delta zegt dat het onderdeel is van ‘onze toewijding aan de gemeenschappen die we ondersteunen’. Deze wapenprotesten worden ook gehouden in New York, Chicago, Houston en Florida.
Kerosine
Eerder mengde Delta Air Lines zich al in het wapendebat door korting voor NRA-leden te schrappen op vluchten naar het jaarlijkse congres. Senatoren in Georgia, waar de thuisbasis van Delta ligt, konden dit niet waarderen. Zij namen een wet aan waarmee de belastingen verlaagd zouden worden. Onder deze wet zou in eerste instantie ook kerosine vallen, wat voordelig zou zijn voor Delta. Na het besluit van de maatschappij is dit eruit gehaald. Delta Air Lines loopt hierdoor 40 miljoen dollar mis.



Verschillend
VWO